Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu erotycznym spowodowany zmianami albo deformacjami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt miejsc intymnych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie szereg propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te bolączki oraz znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera polecany jest w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być używany również dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły planowanego zabiegu i sposób jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane są w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć założenia, bowiem powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności erotycznej i zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w praktyce bezbolesna oraz niezwykle szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie komfortu życia oraz psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog-Michalik.pl

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, które dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

En Action 2. Ćwicze

Szkoła to zmora wielu z nas, jednakowoż dla niektórych jest ...